VMI kviečia registruotis į 2015 m. sausio mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais

Paskelbta:

Mokesčių mokėtojai 2015 m. sausio mėnesio pradžioje kviečiami į seminarus, kuriuose bus pateikta aktuali ir naudinga informacija apie mokesčių bei jų administravimo pakeitimus, susijusius su euro įvedimu. Visuose Lietuvos regionuose bus vedami seminarai, susiję su metinių A ir B klasės išmokų deklaracijų (formų FR0573, FR0471) pildymo tvarka. Atskiruose regionuose mokesčių mokėtojai savo žinias galės gilinti klausimais, susijusiais su PVM atskaita ir PVM atskaitos tikslinimu, ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimu, jo apmokestinimu PVM, nenuosavo pastato esminio pagerinimo apmokestinimu PVM. Mokesčių mokėtojams bus pristatomi PVM įstatymo pakeitimai nuo 2015 m. Pelno mokesčio srityje mokesčių mokėtojai galės susipažinti su aktualiais pelno mokesčio įstatymo 18 ir 19 straipsnių nuostatų taikymo klausimais, skaičiuojant ilgalaikio turto nusidėvėjimą. Taip pat mokesčių mokėtojai kviečiami dalyvauti e. seminare tema „Nekilnojamojo turto mokesčio apskaičiavimo, deklaravimo ir sumokėjimo tvarka".

Informaciją apie visus 2015 m. sausio mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais peržiūrėti bei užsiregistruoti į juos galima naudojantis VMI tinklalapio naująja Renginių sistema adresu https://www.vmi.lt/renginiai/. Šioje sistemoje mokesčių mokėtojams yra sudaryta galimybė peržiūrėti aktualių temų e. seminarų įrašus. VMI organizuojamų seminarų dalijamąją medžiagą galima rasti Konsultacinės medžiagos kataloge adresu http://www.vmi.lt/cms/web/kmdb/. Seminarai mokesčių mokėtojams yra nemokami, juos veda Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamento specialistai.

Mokesčių mokėtojai VMI tinklalapio www.vmi.lt  skyrelyje „Diskusijos" virtualioje aplinkoje gali sužinoti kitų mokesčių mokėtojų nuomonę arba išsakyti savąją, bendrauti, keistis mintimis ir patirtimi mokestinių procedūrų bei mokesčių klausimais, skyrelyje „Nuotoliniai mokymai" www.vmi.lt/mokymai/ elektroniniu būdu savarankiškai gali peržiūrėti ir studijuoti mokomąją medžiagą mokesčių klausimais, išlaikyti žinių patikros testus ir gauti pažymėjimus.

Šaltinis www.vmi.lt