Mokesčių specialistai, atvykę vykdyti tarnybinę užduotį, privalo pateikti tarnybinės užduoties pavedimą

Paskelbta:

Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Alytaus AVMI) informuoja, kad Alytuje užfiksuotas atvejis, kuomet mokesčių inspektoriais prisistatę trys vyriškiai atvyko į veterinarijos vaistinę ir paprašė savininkės pateikti asmens bei įmonės registracijos dokumentus.

Vakar apie pietus įtartino vizito sulaukusi įmonės savininkė pasakojo, jog vyrai prisistatė esą iš VMI, bet pažymėjimų nepateikė. Savininkei pateikus asmens tapatybės kortelę bei įmonės registracijos dokumentus, tariami inspektoriai juos nufotografavo. Pasimetusi įmonės savininkė tik vėliau suprato, kad apsilankę vyriškiai gali būti sukčiai. Paskambinusi į mokesčių inspekciją, įmonės savininkė įsitikino, kad joks patikrinimas jos įmonėje nebuvo vykdomas.

„Norime atkreipti visuomenės dėmesį, jog VMI darbuotojai, atvykę vykdyti tarnybinę užduotį, visais atvejais privalo prisistatyti, pateikti tarnybinius pažymėjimus ir operatyvaus patikrinimo pavedimą (forma FR1043). Raginame gyventojus būti budrius ir sulaukus panašių vizitų apie juos pranešti VMI pasitikėjimo telefonu 1882 arba kreiptis į policijos komisariatą", - teigia Alytaus AVMI Mokestinių prievolių skyriaus vedėja, atliekanti viršininko funkcijas, Zita Jarmalienė.


Šaltinis www.vmi.lt