Gruodžio mėnesio VMI seminaruose – pagrindinis dėmesys eurui

Paskelbta:

2014 m. lapkričio 17 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI prie FM) visuose Lietuvos regionuose mokesčių mokėtojus gruodžio mėnesį kviečia į susitikimus, kuriuose bus pateikta aktuali ir naudinga informacija apie mokesčių bei jų administravimo pakeitimus, susijusius su euro įvedimu.

Taip pat atskiruose regionuose bus vedami seminarai, susiję su metinių A ir B klasės išmokų deklaracijų (formų FR0573, FR0471) pildymo tvarka, leidžiamais ir ribojamų dydžių leidžiamais atskaitymais apskaičiuojant pelno mokestį, PVM atskaita ir atkaitos tikslinimu, prekybos sandorių su ES apmokestinimu PVM bei kitais aktualiais mokestinais klausimais.

Informaciją apie visus 2014 m. gruodžio mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais peržiūrėti bei užsiregistruoti į juos galima naudojantis VMI Renginių sistema, adresu www.vmi.lt/renginiai/. Šioje sistemoje mokesčių mokėtojams yra sudaryta galimybė peržiūrėti aktualių temų e. seminarų įrašus. VMI organizuojamų seminarų dalijamąją medžiagą galima rasti Konsultacinės medžiagos kataloge, adresu http://www.vmi.lt/cms/web/kmdb/. Seminarai mokesčių mokėtojams yra nemokami, juos veda Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamento specialistai.

       Mokesčių mokėtojai VMI tinklalapio www.vmi.lt skyrelyje „Diskusijos" virtualioje aplinkoje gali sužinoti kitų mokesčių mokėtojų nuomonę arba išsakyti savąją, bendrauti, keistis mintimis ir patirtimi mokestinių procedūrų bei mokesčių klausimais, skyrelyje „Nuotoliniai mokymai" www.vmi.lt/mokymai/ elektroniniu būdu savarankiškai gali peržiūrėti ir studijuoti mokomąją medžiagą mokesčių klausimais, išlaikyti žinių patikros testus ir gauti pažymėjimus.


Šaltinis www.vmi.lt